Pau-99947 - Nábytkové svítidlo Clever Connect trafo max. 25W 12V DC včetně 4-násobného rozbočovače bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Výkon transformátoru | 25VA |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Max. příkon světelného zdroje | 25W |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 30 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 327 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 746 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 746 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
