Pau-94615 - ULine LED závěsné svítidlo Cone 12W 350mm 3000K černá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Kolekce | ULine |
| Výška | 90 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Světelný tok | 560 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 257 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
