Pau-94611 - Solární LED stolní lampa Ilanga IP44 2700K antracit - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,1W |
| Kolekce | Ilanga |
| Výška | 300 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Světelný tok | 125 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 371 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 804 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 804 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
