Pau-94417 - LED lankový systém RoaMac spot 4,5W 3000K 12V bílá mat/chrom - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | matná bílá / chrom |
| Materiál | kov |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Kolekce | Corduo |
| Výška | 24 mm |
| Průměr | 102 mm |
| Světelný tok | 280 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
862 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 134 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 134 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
