Pau-93997 - Plug&Shine zápich Plantini IP65 3000K 2,5W 24V antracit - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Třída ochrany | III |
| Úhel záření | 45° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Průměr | 21 mm |
| Světelný tok | 90 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
818 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 076 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 076 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
