Pau-93123 - LED vestavná nábytková svítidla 3ks sada kruhové 65mm 3x2,5W 230/12V 4000K chrom - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | chrom |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 7,5 W |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,5W |
| Průměr | 65 mm |
| Montážní otvor | 54 mm |
| Zápustná hloubka | 15 mm |
| Světelný tok | 675 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 017 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 338 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 338 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
