Pau-93110 - LED stojací svítidlo Reana IP44 832mm 3000K 2x4W 230V antracit kov - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Třída ochrany | I |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Kolekce | Reana |
| Hloubka | 170 mm |
| Světelný tok | 820 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 386 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 455 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 455 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
