Pau-92495 - Noční světlo do zásuvky Horby kruhové bílá soumrakový a zvukový senzor - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Světelný senzor | ano |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Hloubka | 68 mm |
| Průměr | 90 mm |
| Světelný tok | 45 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
353 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 464 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
