Pau-84398 - Halogen Backofen G4 12V 10W 2700K stmívatelné čirá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | čirá |
| Materiál | sklo |
| Objímka | G4 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 2000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 10W |
| Průměr | 9 mm |
| Světelný tok | 100 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 100 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
109 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 143 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
