Pau-79993 - LED stojací svítidlo Smart Home Zigbee 3.0 Jagun měnitelná bílá 19,5W antracit plsť/umělá hmota/kov - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 19,5W |
| Materiál doplňkový | textil |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Jagun |
| Světelný tok | 1250 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
7 436 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 784 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 9 784 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
