Pau-79971 - Pro trafo příslušenství 230/24V 100VA bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Výkon transformátoru | 100VA |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 50000h |
| Kolekce | Pro Strip |
| Šířka | 58 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 160 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 257 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 970 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
