Pau-79837 - Universal LED trafo Plug-In 36W 230/24V DC napájení černá umělá hmota - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Výkon transformátoru | 36VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 36W |
| Kolekce | MaxLED |
| Šířka | 51 mm |
| Výška | 101 mm |
| Hloubka | 31 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
553 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 727 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 727 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
