Pau-79831 - MaxLED trafo 40VA DC bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Výkon transformátoru | 40VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Kolekce | MaxLED |
| Šířka | 52 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 166 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
884 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 163 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 163 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
