Pau-79717 - LED stojací svítidlo Aldan 15,5W černá/hliník kartáčovaný stmívatelné - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | černá / kartáč. hliník |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Úhel vyklopení | 80° |
| Kolekce | Aldan |
| Styl svítidla | moderní |
| Světelný tok | 740 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 975 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 862 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 862 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
