Pau-78483 - Stojací svítidlo Juna E14 max. 20W bílá mat/šampaň kov - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | stříbrná / bílá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Kolekce | Juna Style |
| Styl svítidla | moderní |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 1580 mm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 943 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 873 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 873 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
