Pau-78414 - LumiTiles LED dlaždice čtvercová IP44 100x10mm 12V 0,75W stmívatelné 2700K bílá umělá hmota/hliník - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,75W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | LumiTiles |
| Světelný tok | 12 lm |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 283 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 688 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 688 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
