Pau-78402 - LumiTiles LED dlaždice čtvercová 5ks sada IP44 100x10mm 230/12V 5x0,8W 2700K bílá umělá hmota/hliník - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / hliník |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon transformátoru | 12VA |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,8W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | LumiTiles |
| Světelný tok | 100 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
4 271 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 620 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 620 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
