Pau-78019 - LED stojací svítidlo Caneta měnitelná bílá 1750mm 20W černá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
| Průměr | 250 mm |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 608 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 747 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 747 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
