Pau-71227 - MaxLED senzor Wireless Touch DC3V bílá/černá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá / černá |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | MaxLED |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 48.3 mm |
| Výška | 53.8 mm |
| Hloubka | 36.6 mm |
| Průměr | 48.3 mm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
397 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 523 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 523 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
