Pau-70975 - MaxLED dotykový spínač max. 144W stříbrná - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | kov |
| Třída ochrany | III |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Kolekce | MaxLED |
| Šířka | 43 mm |
| Výška | 8.5 mm |
| Hloubka | 30 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
420 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 552 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 552 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
