Pau-70915 - YourLED Twilight soumrakový senzor max. 60W černá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Světelný senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Rozměry v mm | 8,5 x 43 x 30 |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
| Šířka | 43 mm |
| Výška | 8.5 mm |
| Hloubka | 30 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
486 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
