Pau-70558 - Neon Colorflex USB Strip sada 4x1m 4x4,5W 5V růžová, oranžová, zelená, modrá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | modrá / zelená / oranžová |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 20000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Výkon | 18 W |
| Délka | 1000 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 6 mm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 039 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 367 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 367 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
