Pau-70533 - MaxLED 1000 LED Strip měnitelná bílá samostatný pásek 2,5m IP44 27W 1020lm/m 108LEDs/m měnitelná bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 27 W |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 27W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
| Světelný tok | 2550 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 437 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 891 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 891 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
