Pau-70529 - MaxLED 1000 LED Strip RGBW základní sada 3m IP44 33W 1000lm/m 72LEDs/m RGBW 75VA - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | stříbrná |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 33 W |
| Výkon transformátoru | 75VA |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 33W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 541 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 659 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 659 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
