Pau-70526 - MaxLED řídící jednotka RGBW vč. IR dálkové ovládání DC 24V max. 144W bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | MaxLED |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 35 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
464 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
