Pau-5183 - Plug & Shine startovací sada Smart Home smik Gateway + LED bodové zahradní světlo Pike základní sada RGBW+ - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá / antracit |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Hloubka | 84 mm |
| Světelný tok | 510 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
7 768 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 221 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 221 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
