Pau-5179 - MaxLED 500 startovací sada Smart Home smik Gateway + LED Strip RGBW základní sada - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá / antracit |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 33 W |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 33W |
| Kolekce | MaxLED 500 |
| Světelný tok | 1750 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 754 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 571 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 571 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
