Pau-5173 - Plug & Shine startovací sada Smart Home smik + LED zápich Sting 3000K 3x6,4W 75VA bílá/antracit - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá / antracit |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Dálkové ovládání | ano |
| Úhel záření | 100° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,4W |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 84 mm |
| Světelný tok | 810 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
7 768 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 221 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 221 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
