Pau-5063 - Plug & Shine set Smart Home Zigbee 3.0 LED zemní svítidlo MicroPen IP67 3000K 5x0,2W 21VA stříbrná Smart Home Zigbee - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 1,1 W |
| Úhel záření | 22° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,22W |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Hloubka | 40 mm |
| Průměr | 15 mm |
| Montážní otvor | 10 mm |
| Zápustná hloubka | 46 mm |
| Světelný tok | 90 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 187 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 193 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 193 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
