Pau-5028 - Plug & Shine set Smart Home Zigbee 3.0 LED bodové zahradní světlo Sting IP67 3000K 3x6W 75VA antracit - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Materiál | hliník |
| Úhel záření | 100° |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,4W |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Výška | 290 mm |
| Průměr | 52 mm |
| Světelný tok | 810 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
6 794 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 940 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 940 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
