Pau-50133 - Senzor Smart Home Zigbee 3.0 pohybový senzor bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| IP krytí | 54 |
| Délka | 93 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 017 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 338 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 338 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
