Pau-48179 - Pauleen stojací svítidlo solární Elegance IP44 330mm 3000K černá/šedá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá / šedá |
| Materiál | plast / kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,3W |
| Materiál doplňkový | kov |
| Výška | 1480 mm |
| Průměr | 330 mm |
| Světelný tok | 23 lm |
| Včetně zdroje | |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 966 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 902 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 902 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
