Pau-29151 - Standard 230V Smart Home Zigbee 3.0 LED žárovka E27 3x11W RGBW+ stmívatelné mat - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | matná |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 6500 K |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 11W |
| Průměr | 60 mm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 305 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 717 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 717 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
