Pau-29143 - Standard 12V LED G4 3ks-sada 3x1,8W 2700K čirá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | čirá |
| Materiál | plast |
| Objímka | G4 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 1,8W |
| Průměr | 13 mm |
| Světelný tok | 200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
309 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 406 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 406 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
