Pau-28900 - LED svíčka B22d 230V 4,7W 4000K opál - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | opál |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,7W |
| Délka | 91 mm |
| Průměr | 35 mm |
| Světelný tok | 470 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
102 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 134 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 134 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
