Pau-28821 - LED umělá hmota 3,5W GY6,35 teplá bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | čirá |
| Materiál | plast |
| Objímka | GY6,35 |
| Barva světla | 2700 K |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,5W |
| Průměr | 17 mm |
| Světelný tok | 300 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
163 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 215 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 215 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
