Pau-28804 - LED reflektor GU5,3 12V 4,9W 1900K černá/zlatá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | zlatá / černá |
| Objímka | GU5,3 |
| Barva světla | 1900 K |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,9W |
| Délka | 58 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 170 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
464 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 610 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
