Pau-28785 - Žárovka Choose LED-Modul GU10 3-krokové-stmívatelné 3x6,5W 2.700 - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Objímka | GU10 |
| Úhel záření | 38° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Proudové zatížení | 50 mA |
| Průměr | 51 mm |
| Světelný tok | 1380 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
530 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
