Pau-28775 - LED žárovka 3,2 W G4 2.700K teplá bílá - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Objímka | G4 |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,2W |
| Proudové zatížení | 260 mA |
| Průměr | 30 mm |
| Světelný tok | 270 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
309 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 406 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 406 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
