Pau-28515 - LED reflektorová žárovka AR111 8W G53 24° teplá bílá AC/DC - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | hliník |
| Objímka | G53 |
| Barva světla | 2700 K |
| Spotřeba energie | 8 kWh_1000h |
| Svítivost | 2100cd |
| Úhel záření | 24° |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Proudové zatížení | 850 mA |
| Světelný tok | 500 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
575 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 756 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 756 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
