Pau-216 - Univerzální patice pro G4 / GX5,3 / GY6,35 - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje | 50W |
| Typ světelného zdroje | 12V Halogen |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 50 W |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 15 mm |
Dodání 7-14 dní
Supercena
202 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 266 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 266 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
