STR-04887 ELIZA 230V BLACK - ELIZA 230V BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | černá |
| Materiál | abs |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 0,5 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 77 mm |
| Výška | 77 mm |
| Hloubka | 67 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2554 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
