Tkl-11325 - LAVA L SABIA LAMPA WISZĄCA 1XE27
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Kód stínidla | 7434 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Závěsná lampa |
| Barva rámu | Sabia |
| Barva stínidla | Koňak |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Materiál rámu | Drát|Barvená ocel|Plastový materiál |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Moderní|Skandinávský |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| CRI | Nepoužije se |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 360 mm |
| Délka lampy | 300 mm |
| šířka lampy | 350 mm |
| výška lampy | 1750 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 2,22 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 950 kg |
| Přední barva | Béžová |
Sklad dodavatel 36 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
2 432 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 861 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 861 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
