Mil-428638 - LED žárovka 15W G120 E27 3000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,18 kg |
| Hloubka balení (cm) | 12.2 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 12.2 |
| ŠÍŘKA (mm) | 120 mm |
| Hloubka (mm) | 120 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1521lm |
| POWER | 15W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16.5 |
| VÝŠKA (mm) | 163 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 25 |
| ÚHEL SVĚTLA | 220° |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,5 kg |
| CRI [RA] | 80 |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PLAST + HLINÍK |
| BARVA SVĚTLA | Studená 6000K |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
131 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 145 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 145 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
