Ren-R14383 - HAVANA na bodci černá 230V LED 20W 26° IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Barva světla | teplá bílá |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 380 mm |
| Světelný tok | 1469 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 77 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
3 375 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 750 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 750 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
