Ren-R14269 - VEGA TUYA DIMM driver černá 230V/24V 100W - RED - DESIGN RENDL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Stmívatelné | ano |
| Max. příkon světelného zdroje | 100W |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 100 W |
| Délka | 415 mm |
| Šířka | 25.8 mm |
| Výška | 29 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 82 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
3 465 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 850 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 850 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
