Ren-R14195 - SEMPLICE 80 stojanová / na bodci černá matný akryl 230V LED 12W IP54 3000K - RED - DESIGN RENDL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | akryl (plast) |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Barva světla | teplá bílá |
| Materiál | akryl |
| Materiál hlavní | akryl |
| Barva doplňková | satin |
| Světelný tok | 770 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 75 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
3 240 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 600 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 600 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
