Ren-R14138 - NAVONA 47 na bodci antracitová 230V GU10 8W IP65 - RED - DESIGN RENDL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracit |
| Objímka | GU10 |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Barva | antracit |
| Barva hlavní | antracit |
| IP krytí | 65 |
| Délka | 140 mm |
| Šířka | 82 mm |
| Výška | 540 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 11 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
1 755 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 950 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 950 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
