Ren-G13576 - OSRAM SLIM LINE 118mm čirá 230V R7S LED EQ100 2700K - DESIGN RENDL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | čirá |
| Max. příkon světelného zdroje | 11W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barva světla | teplá bílá |
| Barva hlavní | průhledná |
| Délka | 118 mm |
| Průměr | 20 mm |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
504 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 560 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 560 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
