Ren-G13575 - OSRAM SLIM LINE 78mm čirá 230V R7S LED EQ60 300° 2700K - DESIGN RENDL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | čirá |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barva světla | teplá bílá |
| Barva hlavní | průhledná |
| Délka | 78 mm |
| Průměr | 20 mm |
| Světelný tok | 806 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
378 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 420 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 420 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
